Katrs trešais cilvēks cieš no nemiera un vēl daudzi citi nevar saprast, ko viņi izjūt. Trauksmei ir raksturīgas pārmērīgas bažas un raizes. Simptomi, kas saistīti ar nemieru ietver sevī  nedrošības  sajūtu, nemieru, paātrinātu sirdsdarbību, miklas  plaukstas, ēšanas traucējumi, viegls nepārejošs nogurums, grūtības  koncentrēties, uzbudināmība, muskuļu saspringums un bezmiegs. Trauksme var rasties jau agrā bērnībā un turpināties visu cilvēka dzīvi.

 Kāpēc cilvēkiem ir Trauksme?

 Arvien skaidrāk kļūst redzams, ka trauksme bieži vien ir būtiski saistīta ar patstāvīgiem negatīviem pārdzīvojumiem un vecāku ierobežojumiem . Tā kā šī agrīnā vecuma pieredze veido cilvēka zemapziņas programmas, tad tas var radīt negatīvas automātiskas domas, kuras var būt par cēloni nemieram pat pieaugušā vecumā. Šie negatīvie uzskati par sevi parasti ir cēlonis negatīvam pašvērtējumam un bažām par to, kā mūs vērtē apkārtējie cilvēki. Papildus  dzīvojot  šodienas mainīgajā pasaulē mūs visu laiku pavada bažas un uztraukumi par nākotni.

 Vai hipnoze palīdz samazināt Trauksmi?

 Kad hipnoze sāk savu iedarbību uz trauksmes stāvokļiem, negatīvo pašvērtējuma  domu un zemapziņas pārplānošanai ir izšķiroša nozīme, lai mazinātu trauksmi. Hipnoze ir ļoti efektīva  zemapziņas pārplānošanā, pozitīva paštēla radīšanā un pašvērtējuma uzlabošanā. Arvien vairāk pētījumu apliecina šo seno praksi- hipnozi, kā efektīvu līdzekli, koriģējot dažādas problēmas, sākot no trauksmes līdz hroniskām sāpēm.

 Izmantojot hipnozi, lai pārprogrammētu šīs automātiskās domas un uzvedību,  jūs aktivizējat vēlamos ieradumus, bet bez trauksmes un stresa. Kontrolējot stresu un nemieru, mēs iegūstam pašcieņu, pašapziņu, ticību saviem spēkiem un likvidējam nemieru.